Auros fotografija

Kiekvienas norintis gali pasidaryti savo auros (biolauko) nuotrauką, pasitikrinti jo simetriją, užpildymą bei subalansavimą. Auros fotografija – puikus įrodymas, kad kiekviena gyva būtybė, tarp jų ir žmogus, yra sudarytas ne tik iš materijos (fizinio kūno), bet turi ir subtilias (energoinformacines) struktūras.

Nuo 1995 metų grupė Rusijos mokslininkų (iš Sankt-Peterburgo), vadovaujama prof. K. G. Korotkovo, kūrė aparatą, kuris leistų pamatyti ir įvertinti visus žmogaus subtilių struktūrų niuansus. Po daugelio metų bandymų ir tyrinėjimų tokia Kirliano metodo pagrindu veikianti aparatūra buvo sukurta ir vadinasi „GDV Camera“ (angl. Gas Discharge Visualization). Auros fotografavimo metodas yra pagrįstas bet kokių gyvų biologinių objektų, patalpintų į elektromagnetinį lauką, kompiuterine dujų išlydžio švytėjimo registracija ir analize. Plačiau apie šį metodą galite paskaityti gamintojų puslapyje.

Tai šiuolaikinis, saugus, vaizdus, nebrangus, nereikalaujantis daug laiko sąnaudų, neturintis jokių kontraindikacijų metodas, atitinkantis visus reikalavimus, keliamus objektyviam žmogaus psichoemocinės ir fiziologinės būklės įvertinimui. Dėl šių savybių GDV auros fotografavimo metodas yra nepakeičiamas ir novatoriškas įvairių nukrypimų nuo sveikos būklės profilaktikos instrumentas. Taip pat kiekvienam žmogui tai yra puikus sveikatingumo būklės indikatorius, naudojantis įvairiomis klasikinės, liaudies medicinos, fitneso, kosmetologijos ar kitomis sveikatinimo metodikomis.

Atlikus auros diagnostiką, Jūs:

  • Turėsite savo auros fotografijas iš trijų pusių: iš priekio, bei kairio ir dešinio šonų. Įvertinsite savo auros formą, jos simetriją, užpildymo plotą, bei subalansavimą;
  • Galėsite įvertinti savo fizinio kūno sveikatos lygį, savo psichologinę būklę bei įvertinsite savo psichoemocinės ir fiziologinės būklės tarpusavio atitikimo laipsnį;
  • Įgysite daugiau žinių apie savo fizinę, energetinę, emocinę, minčių, dvasinę būklę;
  • Galėsite pamatyti savo auros pokytį „prieš“ ir „po“ įvairių seminarų, praktikų, rebefingo, jogos, aromaterapijos, muzikos, spalvų terapijos, meditacijų, mantrinių praktikų, detokso procedūrų, terapinių, gydymo seansų, taip pat vartojant įvairius medicininius preparatus, maistinius papildus, vitaminus;
  • Galėsite įvertinti savo auros pokytį „prieš“ ir „po“ svarbių Jūsų gyvenime įvykių (dvasinio ugdymo, karminės korekcijos seminarų, įvairių įšventimų, palaiminimų, mantrų perdavimų, kelionių, gydymų, ritritų, atsiskyrimų ir t.t.);
  • Ir svarbiausia – po šio tyrimo Jūs gausite išsamią informaciją apie savo energijos resursus. Tai labai svarbus kiekvieno gyvo organizmo rodiklis. Juk energija – tai Gyvenimas!

Kviečiame mūsų centre pasidaryti savo auros fotografiją šiuo unikaliu būdu. Jums bus suteikti visi detalūs paaiškinimai, gautos nuotraukos interpretacija ir rekomendacijos. Gausite nemažai (apie 10 puslapių) medžiagos apmąstymams.

Šis metodas yra užpatentuotas ir užregistruotas Rusijos Federacijos Sveikatos apsaugos ministerijos valstybiniame medicininės technikos rejestre.

Iš oficialaus „GDV Camera“ aparatūros gamintojų puslapio galite atsisiųsti ir pažiūrėti filmą apie šį moksliškai pagrįstą auros fotografavimo metodą.

Informacija pasiteiravimui ir registracija tel.: +370 647 27645; el. paštu [email protected]