Bio detoksas

pedos5aBio detoksas – paprastas, saugus ir efektyvus organizmo valymo bei imuniteto stiprinimo būdas. Šios procedūros metu intensyviai valomas visas organizmas, iš jo pašalinant įvairius teršalus (nitratus, fosfatus, sunkiuosius metalus).

Bio detokso procedūrų poveikis
Kam reikalingas detoksikacijos kursas?
Kaip atliekama procedūra?
Kaip vyksta valymas?
Kada negalima taikyti šios detoksikavimo procedūros?
Atsiliepimai
Pėdų žemėlapis

Bio detokso procedūrų poveikis:

 • Valo kraują, šalina toksinus (fosfatus, nitratus, sunkiuosius metalus ir kitus teršalus).
 • Stiprina imuninę sistemą, didina atsparumą peršalimo ligoms.
 • Gerina kepenų ir inkstų funkcijas.
 • Didina chroniškų ir alerginių ligų gydymo efektyvumą.
 • Taikoma impotencijos profilaktikai.
 • Padeda gydyti sąnarių ligas, reumatą.
 • Tinka po chemoterapijos kurso.
 • Reguliuoja kraujo spaudimą.

Kam reikalingas detoksikacijos kursas?

Žmogus kiekvieną dieną gauna daugybę cheminių junginių iš maisto ir oro. Į organizmą pakliūva fosfatai, nitratai, sunkieji metalai, pesticidai, emulsikliai, stabilizatoriai, konservantai ir daugybė kitų cheminių teršalų, esančių atmosferoje bei maiste. Visa tai kaupiasi organizme. Tuo būdu naikinamos natūralios organizmo gynybinės funkcijos. Detoksikavimo procedūra padeda atkurti organizmo energijos ir rūgščių bei šarmų pusiausvyrą, išvalyti kraują, pagerinti imuninės sistemos darbą.

Kaip atliekama procedūra?

Mokslininkai seniai ieškojo terapijos, gydančios be skausmo, tablečių ir įmantrios aparatūros. Ši procedūra genialiai paprasta. Tereikia tik trisdešimt minučių įmerkti pėdas į specialią vonelę. Įdėtas elektrodas generuoja pastovią elektros srovę. Vyksta elektrolizė, sukeldama švelnų neigiamų jonų tekėjimą organizme. Tuo būdu aktyvuojamos ląstelės ir priverčiamos atsikratyti toksinų.

Britų mokslininkai ištyrė, kad sveiko žmogaus kūno ląstelės turi turėti neigiamą potencialą (nuo 70 iki 90 mV). Šiame lygyje maisto medžiagų pasisavinimas ir toksinų išskyrimas yra optimalus. Užterštos ar pažeistos ląstelės neigiamas potencialas gali nukristi net iki 10-20 mV ir tuomet maisto medžiagų pasisavinimas bei toksinų išskyrimas būna sutrikęs. Tokia situacija gali atsirasti staiga dėl ligos arba palaipsniui dėl streso, blogo maitinimosi ar oro užterštumo.

Kaip vyksta valymas?

Valymosi procesas vyksta dviem etapais:

 1. Procedūros metu – per 2000 porų, esančių kiekvienoje pėdoje. Oda tampa plona membrana, jungiančia dvi skysčių sistemas: vandenį ir organizmo skysčius.
 2. Po procedūros valymo procesas tęsiasi, todėl būtina gerti 2 litrus skysčių dvi paras.Teršalai išvedami į limfinę sistemą ir per išmatas bei šlapimą pašalinami iš organizmo.

Teigiamą procedūros poveikį įrodo tyrimai, atlikti naujausiu mikroskopijos būdu su tamsiu lauku. Tyrimų nuotraukose prieš procedūrą matyti kraujo ląstelių sulipimas, jos neryškios, netaisyklingos formos. Matomi simplastai (šviesios dėmės) – tipiniai organizmo užterštumo požymiai. Jie dažniausiai kaupiasi sąnariuose ir yra apsigimimų bei reumatinių ligų priežastis. Jau po 10 procedūrų nuotraukose matomos ryškios permainos: kraujo kūneliai ryškūs, judrūs, taisyklingi, pakankamai prisotinti deguonies.

Paprastai rekomenduojama po 10 procedūrų 2 kartus per metus.

Valant organizmą esant chroniškoms ligoms gali būti reikalingas ilgesnis valymo kursas – iki 15 procedūrų.

Kada negalima taikyti šios detoksikavimo procedūros?

 • Nėštumo metu.
 • Po širdies stimuliatoriaus implantavimo.
 • Po organų persodinimo operacijos.
 • Sergant epilepsija.
 • Kai yra atviros žaizdos pėdose.
 • Vaikams iki 6 metų.
 • Sergantiems diabetu procedūra galima naudotis tik su gydytojo priežiūra.

Detoksikavimo simptomai

Atsiliepimai:

Bio detoksą įrašiau į savo mėgstamų dalykų sąrašą, šalia masažų, plaukiojimo, pirties. Pokyčiai – ėmiau ryškiau matyti, greitai gerėjo savijauta ir gražėjo veido oda. Tą iš karto pastebėjo artimieji. Manau, kad darant šias procedūras, kadangi valymas nesibaigia po pusvalandžio, o vyksta dar apie parą, reiktų valgyti itin lengvą maistą, kad organizmas galėtų dar efektyviau išsivalyti. (Eglė S.)

Sūnus ilgai kankinosi dėl paaugliškų spuogų. Pirkau brangius kremus, vaistus kurių poveikis buvo juntamas tik tol, kol juos naudojo. Jau po dviejų bio detokso procedūrų spuogai liovėsi augti. Bio detokso procedūras jis darė iškart po ūmaus gripo. Džiaugiausi, kad tokia valymosi priemonė yra, nes sūnus kaip niekad greitai atsistatė po ligos. (Vilija P.)

Atlikau tris bio detokso procedūras per vieną savaitę. Mačiau, kad fiziškai į vandenį pasišalino daug nešvarumų. Ir jaučiuosi taip, kaip atsikračiusi daug nereikalingo balasto. Yra aiškiai, juntamai daugiau lengvumo, organizmo švaros pojūčio. Matau, kaip ir mano veidas po šių procedūrų yra tapęs šviesesnis, lygesnė oda. Mano mama taip pat atliko tris procedūras. Aš to rezultatą matau kaip savotišką atjaunėjimą. Suvokiau, kad senėjimas didele dalimi yra toksinų kaupimasis organizme. Po procedūrų matau mamą lengvesnę, galinčią daugiau padaryti, matau geresnę jos nuotaiką. Man įdomu tai, kad matau, jog procedūros paprastos, o jų poveikis – greitas, akivaizdus ir ilgalaikis. Dėkoju už tokias galimybes atsinaujinti. (Rita G.)