Bio pleistrai

Poveikis:

  • Lengvina sąnarių skausmus.
  • Šalina įvairius ištinimus, pabrinkimus.
  • Gerina miegą.
  • Gerina kraujo cirkuliaciją.

Žinome, jog net vaistai ar vitaminai per skrandį negali būti normaliai pasisavinami, kai organizmas užsiteršęs. Todėl trūkstamas medžiagas ima iš įvairų organų. Dėl to visų pirma reikia organizmą detoksikuoti. Mūsų kūnuose cirkuliuoja nuo 400 iki 800 pašalinių chemikalų (toksinų, sunkiųjų metalų ir t.t.) ir organizmui tiesiog juos pašalinti yra sunku.
Pigiausias ir visiems prieinamas detoksikavimosi būdas yra bio pleistrai. Jie klijuojami prie padų nakčiai, iš ryto nuimami. Pleistrai padeda valančioms ir maitinančioms medžiagoms patekti per odą. Tokiu būdu jos yra pasisavinamos tiesiogiai.

Bio pleistrai susideda iš medžio arba bambuko acto, paruošto specialiu būdu ir vėžių kiautų miltelių (chitosano), pasižyminčių absorbuojančiomis savybėmis, brangiųjų akmenų (turmalino ir ametisto), skleidžiančių žmogui reikalingus neigiamus jonus, įvairių vaistažolių, pasižyminčių antibakteriniu, antigrybeliniu, valančiu ir energizuojančiu poveikiu (saururus chinensis, houttuynia cordata, eucalyptus ir kitų), grybų, turinčių daug beta gliukanų – pagrindinės antivėžinės substancijos. Pleistruose esančios medžiagos išskiria infraraudonuosius spindulius, šilumą, kuri išplečia krajagystes, aktyvina kraujotaką bei prakaito išsiskyrimą, ima veikti aktyvios vaistinės medžiagos. Pleistre absorbuojamas išskiriamas prakaitas bei su juo pašalintos toksinės medžiagos.

Rytų medicina teigia, kad toksinai juda į žemiausią tašką kūne ir akumuliuojasi ten, nuo pirštų galų iki kulkšnių. Rytuose yra sakoma, jog senėjimas ateina iš pėdų. Todėl pleistrai bendrajai viso kūno detoksikacijai klijuojami ant padų, tačiau galima juos klijuoti ant odos skaudamose vietose (tik ne ant gleivinės, žaizdų, akių).
Jie puikiai valo organizmą: šalina sunkiuosius metalus, šlapimo ir oksalo rūgštį, naikina pavojingas bakterijas bei grybelius. Tai patvirtina nepriklausomos Japonijos laboratorijos mikroskopiniai, mikrobiologiniai, cheminiai tyrimai.

Pėdų žemėlapis