Gimtadienio dovanos

dovana

Gimtadienio proga visoms centre teikiamoms sveikatingumo procedūroms taikoma
50% nuolaida (pradinei vienos procedūros kainai).
Šią dovaną galima gauti vieną kartą per metus bet kurią gimtadienio mėnesio dieną.
Procedūrų įsigijimo kiekis neribojamas.

Deguonies terapija

svara

Apie 90% reikalingos energijos žmogus gauna iš deguonies, kurio dėka organizme nurūgštinami riebalai, vyksta visi kiti procesai. Žmogaus organizmas unikalus ir sudėtingas, tačiau apsirūpinti būtinu deguonies kiekiu pats negali, greičiau jis linkęs prisitaikyti prie ekstremalių situacijų. O ląstelės, negaudamos pakankamo deguonies kiekio, priprato kvėpuoti mažai deguonies turinčiu oro mišiniu.

Nepakankamas deguonies kiekis organizme iššaukia širdies bei onkologinius susirgimus. Dažnas miestietis šiandien dėl deguonies stygiaus organizme yra paliestas hipoksijos, t.y. deguonies stokos, pasireiškiančios įvairiais simptomais: silpnumu, greitu nuovargiu, blogu miegu, atminties pablogėjimu, galvos skausmais, potencijos sumažėjimu, imuniteto susilpnėjimu, depresijos priepuoliais.

Šiuolaikinė medicina siūlo visą eilę procedūrų, kurios praturtina mūsų organizmą deguonimi. Tačiau šitai daryti galima nuolat ir nebūtinai medicinos įstaigose.

Šimtaprocentinis deguonis – tai itin naudingas produktas, kompensuojantis deguonies trūkumą organizme. Deguonies kaukė prilygsta pilnaverčiam pasivaikščiojimui gryname ore. Kvėpavimas grynu deguonimi stiprina organizmą, gerina visus jame vykstančius procesus, šalina nuovargį, degina riebalus.

Deguonies kaukės – nebrangus ir efektyvus sveikatos palaikymo būdas.

Bioptron

bioptron (2)

Kas yra Bioptron šviesų terapija?

Šviesos terapijos sistema BIOPTRON yra pasaulyje patentuotas šviesos terapijos prietaisas, turintis ypatingą optinį įtaisą, išskiriantį šviesą, panašią į dalį natūraliai saulės spinduliuojamo elektromagnetinio spektro, be UV spindulių.

BIOPTRON šviesos terapija stimuliuoja ir moduliuoja atstatomuosius, regeneracinius ir žmogaus imuninės sistemos procesus, palaiko natūralią organizmo regeneraciją ir taip leidžia atsiskleisti organizme glūdinčiam gydomajam potencialui.

Patogus gydymo metodas

Ši patogi naudoti, efektyvi ir nefarmakologinė medicinos priemonė tapo pripažinta ir įvairiai taikoma medicinoje. Penkiolika metų atliekant klinikinius tyrimus nustatyta, kad BIOPTRON  technologija naudinga ūmioms ir lėtinėms traumoms bei operacinėms žaizdoms konservatyviai gydyti. Medicinoje vėl pradėjome remtis Hipokrato gydymo filosofijos idėjoms: “Primum non nocere” (lot. pirmiausia – nepakenkti) ir “Gerbk gamtos gydomąsias galias”.

BIOPTRON šviesa turi biostimuliuojantį poveikį – veikdama odą, ji stimuliuoja šviesai jautrias vidines ląstelių struktūras ir molekules. Todėl ląstelėse prasideda grandininės reakcijos ir pasireiškia vadinamosios antrinės reakcijos, kurios gali veikti ne tik gydomos odos plotą, bet ir visą organizmą.

Prieš daugiau kaip 15 metų sukurta BIOPTRON šviesos terapija yra populiari ir plačiai naudojama kaip gydymo priemonė.

Šviesos terapijos sistema BIOPTRON yra medicinos prietaisas, aprobuotas remiantis 93/42/EEB direktyva.

Spalva – tai energija

Žmogus suvokia spalvą ne tik akimis. Nesąmoningai ji sugeriama per odą, raumenis ir kitas kūno dalis. Prasiskverbusi į organizmą, spalva sukelia chemines reakcijas, kurios įtakoja įvairių organų bei sistemų funkcionavimą.
Šiandien spalvų terapija yra populiari ir plačiai taikoma pasaulyje, kadangi yra labai veiksminga ir saugi. Spalvų terapija veikia ne tik ligos simptomus, bet ir jos priežastį, taigi veikia iš esmės. Spalva padeda susigrąžinti audinių bei organų energijos atsargas ir organizmas tampa atsparesnis. Nauja energij a suteikia jėgų kovoti su liga.

Šviesos bangos ilgiai ir dažniai

Energija sklinda bangomis. Atstumas tarp viena po kitos einančių bangų vadinamas bangos ilgiu, o per sekundę įvykstančių svyravimų skaičius vadinamas dažniu.
Pagrindinė taisyklė yra tokia: kuo ilgesnė banga, tuo žemesnis dažnis. Kiekvienai spalvai būdingas tam tikras dažnis ir bangos ilgis. Žmogaus akis mato tik nedidelę elektromagnetinio spektro dalį. Violetinės spalvos bangos ilgis yra trumpiausias, o raudonos – ilgiausias. Ultravioletinių spindulių, kurie nematomi žmogaus akiai, bangos yra dar trumpesnės negu violetinių. Ultravioletiniai spinduliai gali prasiskverbti į kūną. Jiems veikiant, oda patamsėja, tai vadiname įdegiu. Šie spinduliai taip pat naikina odos paviršiuje esančias bakterijas.
Raudonos spalvos bangos yra ilgiausios. Už raudonos spalvos spektre yra infraraudonieji spinduliai, o dar toliau – mikrobangų, radiolokacij os, radijo ir televizijos bangos, kurios visos žmogaus akiai yra nematomos. Raudonai, oranžinei ir geltonai spalvoms būdingas ilgesnis bangų ilgis. Šios spalvos asocijuojasi su ugnimi ir saule, todėl jos vadinamos šiltomis spalvomis. Žalia, mėlyna ir violetinė laikomos šaltomis spalvomis. Šios spalvos sklinda trumpesnėmis bangomis, jos asocijuojasi su jūromis bei upėmis, dangumi, saulėtekiu žiemos metu.
Kiekvieną šiltą spalvą atitinka tam tikra šalta spalva: raudoną – mėlyna, oranžinę – indigo, geltoną – violetinė, žalią – rausvai raudona.

Spalvų terapijos principai

Spalvų terapija pagrįsta prielaida, kad visiems sveikiems organams būdingi tam tikrų dažnių virpesiai ir kad liga yra natūralus organizmo atsakas į krūvį. Krūvis sukelia energijos dažnių pokyčius ir tai paveikia sveiko organo būklę. Kai dėl cheminių, mechaninių ar terminių krūvio veiksnių padidėja arba sumažėja virpesių dažnis, organo funkcija pakinta.
Pavyzdžiui, nuolatinis persivalgymas sukelia papildomą krūvį širdžiai, kuri susitraukinėja stipriau ir greičiau, kad aprūpintų krauju virškinimo trakto organus (skrandį, žarnyną, kasą, kepenis, tulžies pūslę) ir užtikrintų suvartotų maisto medžiagų virškinimą. Jei širdis ilgai dirba netinkamu dažniu, gali išsivystyti širdies liga. Kitas pavyzdys – vaistų, veikiančių smegenų virpesių dažnį, vartojimas. Pakitęs dažnis sukelia nuovargį, o ilgalaikis nuovargis – išsekimą ar ligą. Būnant aktyvioje saulės šviesoje kinta odos ląstelių dažnis ir, atsiradus destrukcij ai, pasireiškia saulės nudegimas.
Spalva yra virpesys ir natūralus gydymo būdas. Spalvų terapija teigia, kad kai kuris nors organas išsibalansuoja, galima jį vėl „suderinti“ (kaip variklį) šviečiant negaluojantį organą reikiama spalva. Tačiau visada reikia prisiminti, kad jokia papildoma terapija negali būti profesionalios medicinos konsultacijų alternatyva. Tradicinę mediciną derinant su spalvų terapija, galima greičiau pasiekti rezultatų ir paveikti ligos priežastį.

Bioptron spalvų terapijos privalumai ir nauda

 • Saugi suaugusiems, vaikams ir gyvūnams.
 • Natūrali, neinvazinė ir lengvai taikoma.
 • Pokyčiai vyksta lėtai, bet efektyviai pagerina savijautą.
 • Veiksmingas ir trumpas gydymas.
 • Tai priemonė, suteikianti jėgų ir pasitikėjimo.
 • Padeda, esant emociniams, protiniams ir psichikos sutrikimams.
 • Pagaminta Šveicarijoje.
 • Unikalūs ir specialiai sukurti stikliniai spalvų filtrai.

Plačiau apie:
BIOPTRON ŠVIESOS TERAPIJĄ skaitykite čia
BIOPTRON SPALVŲ TERAPIJĄ galite paskaityti čia

Terminis masažas – Navasan

navasan

Veikimo efektas:
Jau 5000 metų, Kinijoje gydomi žmonės, masažuojant jų bioaktyvius taškus stuburo srityje. Ne veltui Kinijoje stuburą vadina sveikatos šerdimi. Kiekvienas stuburo slankstelis susijęs su tam tikru žmogaus organu. Kinijoje tai plačiai taikoma diagnozuojant ligas. Kinų medicina įrodė, kad gydant savo stuburą, galima pasveikti nuo daugumos mus varginančių negalavimų ir susirgimų. Šiuolaikinis mokslas leido Kinijos mokslininkams sukurti unikalią termomasažinę įrangą NAVASAN, kuri savyje jungia tūkstantmečių gydymo patirtį ir XXI amžiaus technologijas: masažą, chiropraktiką, akupunktūrą, akupresūrą, šilumos terapiją infraraudonaisiais spinduliais. NAVASAN termomasažo metu infraraudonaisiais spinduliais bei karštais nefrito ritinėliais veikiamas stuburas, giluminiai nugaros raumenys, o tuo pačiu – bio – aktyvūs žmogaus kūno taškai, per kuriuos aktyviai veikiami visi organai ir organų grupės.

Termomasažinė lova NAVASAN 300:

 • aktyvus nugaros dalies masažas natūralaus nefrito ritinėliais 5 vnt. (1 vnt. kaklo sričiai);
 • aktyvus kojų dalies masažas natūralaus nefrito ritinėliais 4 vnt.;
 • šildomosios anglies epoksido plokštės;
 • fiziologiniai išlinkimai stuburo korekcijai;
 • du papildomi natūralaus nefrito šildymo projektoriai (sferos). 5 ir 11 vnt.;
 • šilumos reguliavimas nuo 30 iki 70 laipsnių;
 • distancinis valdymo pultas;
 • papildomas vidinis projektorius sprando masažui;
 • 6 automatinės masažo programos (viršutinės, vidurinės, apatinės stuburo dalies masažas).

NAVASAN termomasažo metu naudojama:

 • chiropraktika – labiausiai pažengęs alternatyvios medicinos gydymo būdas, plačiai naudojamas Kinijoje. Pagrindinė šios technikos idėja- jei žmogaus stuburas yra taisyklingos formos, o nervų sistema tinkamai funkcionuoja, tuomet žmogaus organizmas turi užtektinai galių išsigydyti pats. Chiropraktikos procedūrų metu yra atliekama stuburo korekcija, atlaisvinanti stuburo slankstelių užspaustus nervus. Tokiu būdu atstatoma žmogaus organų sveikata. Fiziologinai išlinkimai esantys Navasan termomasažinėje lovoje masažo metu atstato taisyklingą stuburo formą.
 • masažas – tai gydymo metodas, kurio metu fiziškai stimuliuojamos tam tikros žmogaus kūno vietos. Įrodyta, kad teisingai atlikti masažo judesiai gali keisti žmogaus fizinę bei psichinę būseną. Navasan terminio masažo metu atliekama stuburo tempimo procedūra, sumažinama stuburo apkrova, atpalaiduojami nugarkaulio srityje esantys raumenys, didėja stuburo lankstumas.
 • akupresūra – žmogaus aktyvių taškų paspaudimo metodas. Akupresūra padeda sureguliuoti kraujospūdį, veikia endokrininę sistemą, suaktyvina limfos apykaitą, malšina skausmą, ramina ir padeda atsipalaiduoti, pagerina bendrą savijautą, suteikia energijos. Terminė masažo lova Navasan pagal specialiai sukurtą programą atlieka akupresūros judesius.
 • akupunktūra – tai gydymo metodas plačiai taikomas Kinijoje.Pagrindinis jos principas- nervo aktyvumo stimuliavimas plonomis adatėlėmis. Akupunktūros pagalba yra aktyvuojamos natūralios žmogaus organizmo apsaugos funkcijos, mažinama centrinės nervų sistemos įtampa, didinamas nervinių impulsų perdavimas.Šiuolaikinės technologijos įgalino išvengti nemalonios adatų intervencijos į kūną, tai patikint infraraudoniesiems spinduliams. Taip sukurta moderni Navasan akupunktūros versija padeda atstatyti gyvybinės energijos srautą.
 • infraraudonieji spinduliai – pagrindinis šios terapijos tikslas, didinti kraujo mikrocirkuliaciją probleminėse stuburo srities vietose, pašalinti iš ląstelių toksinus, pagerinti kraujo apytaką, atpalaiduoti raumenis bei sumažinti skausmą. Navasan terminėje masažo lovoje esantis infraraudonųjų spindulių srautas į žmogaus organizmą prasiskverbia iki 7 cm. Tuo būdu pasiekiami pagrindiniai organai bei gyliai esantys raumenys.
  nefritas – kinų medicinoje vertinamas už stimuliuojantį poveikį gyvybinei organizmo energijai. Terminėje masažo lovoje Navasan šiluma bei infraraudonieji spinduliai skleidžiami per nefrito akmens ritinėlius.

Plačiau apie NAVASAN 300, termomasažines lovas galite paskaityti čia

Šviesos spalvų impulsinė terapija

Pankovo akiniaiKvantinės terapijos procedūras geriausia atlikti pirmoje dienos pusėje, užtamsintoje patalpoje, užtraukus užuolaidas ir užgesinus šviesą. Procedūros metu galima sėdėti arba gulėti, prieš seansą padaryti 7 ramius įkvėpimus ir iškvėpimus. Po procedūros reikėtų pabūti ramumoje mažiausiai 5 -10 min.

Procedūros pirmąsias 30-40 sek. pabūkite užmerktomis akimis. Po to akis atmerkite ir laikykitės rekomendacijų. Jei jaučiate vidinį poreikį trumpinti procedūros laiką, tai taip ir darykite. Trijų procedūrų atlikimo variantas: 30 s užmerktos akys – 1 min atmerktos akys; 1 min užmerktos akys – 2 min atmerktos akys; 1 min užmerktos akys – 3 min atmerktos akys. Vėliau procedūros trukmė gali svyruoti nuo 3 iki 7 min, jei nėra šių pašalinių reakcijų – galvos skausmo. Pykinimo, galvos svaigimo. Svarbu! Procedūros trukmė priklauso nuo individualių žmogaus reakcijų į šviesos-spalvų impulsus ir sutrikimų, todėl gali trukti nuo 30 s iki 2 min. Svarbu – klausyti savo vidaus reakcijų į šviesos kvantinius impulsus. Tikslinga prieš ir po procedūros išgerti vandens ar detoksikuojančios arbatos, nes šios procedūros paskatina išsivalymo procesus, detoksikaciją.

Nerekomenduojama seansus atlikti prie įjungto TV, esant triukšmui, ar prieš miegą (mažiau kaip 2 val.), taip pat esant ryškiai sudirgimo būsenai.

Nuo antrosios procedūros jau galima ilginti laiką iki 3 – 5 min.

Rekomenduojama procedūrų trukmė 5 – 7 min per dieną

Pakartotinį seansą, tą pačią dieną, galima atlikti esant sunkiai patologijai ir pasitarus su gydytoju.

Atsiradus diskomfortui, pašaliniams reiškiniams, kaip ašarojimas, galvos svaigimas, skausmas, pykinimas, procedūras nutraukti ir pasitarti su gydytojais (gyd. Edita 8687-21921, gyd. Diana 8685-34521). Tokiais atvejais bus skiriama organizmo detoksikavimo programa (homeopatija ir kitos natūralios priemonės). Tokia organizmo reakcija rodo žmogaus organizmo ryškų pusiausvyros sutrikimą, gretutines ligas, aukštą užsiteršimo toksinais lygį. Šio PANKOVO akinių prietaiso saugumas yra įrodytas klinikinėmis studijomis ir patikrintas Medicininių įstaigų (Rusijoje), tad atsiradę organizmo reakcijos rodys žmogaus individualią reakciją į Šviesos impulsą, bei kitas gretutines priežastis.

Svarbu!

Maksimali procedūra su Pankovo akiniais neturi viršyti 15 min per dieną suaugusiam ir 7 min vaikui.
Savavališkai nedidinti seanso trukmės.
Rekomenduojamas 15-21 seansų ciklas regėjimo ir organizmo atstatymui.
Vaikams rekomenduojamas ciklas nuo 10 iki 15 seansų (priklausomai nuo patologijos).
Vaikams skiriamų procedūrų trukmė priklauso nuo individualių savybių ir svyruoja nuo 2 – 7 min.

Procedūras geriausia atlikti kasdien ar su 1 dienos pertrauka.
Nerekomenduojama daryti pertraukos tarp procedūrų daugiau kaip 3 dienas.
Rekomenduojama daryti pertraukas tarp ciklų (15-21 dienos) 3 dienos. Pirmasis akių regėjimo ir organizmo stiprinimo gydomasis seansas: 3 ciklai po 15-21 dieną su 3 dienų pertraukom. Akių sveikimo procesų ir organizmo savigydos, detoksikacijos ir atjaunėjimo mechanizmų užtvirtinimui rekomenduojama pravesti nuo 3 iki 15 kursų per metus (priklausos nuo patologijos ir asmeninės reakcijos į šviesos-spalvų impulsinę terapiją. Kai daug dirbama su kompiuteriu ir pasireiškia kompiuterinis regėjimo sutrikimų sindromas (CVS) (kompiuterinis akių nuovargis), seansus galima pravesti kasdien (nuo 1 iki 3 min) prieš darbą su kompiuteriu ir po darbo.
Maksimaliam efektui pasiekti, o taip pat ląstelių regeneracijos procesų sustiprinimui rekomenduojama „prieš“ ir „po“ procedūrų su Pankovo akiniais įlašinti Antioksidantinį Pankovo balzamą“ (Pankovo balzamas Nr. 1 į kiekvieną akį).
Papildomai ląstelių mitybai galima naudoti Pankovo balzamą Nr. 2 (maitinamasis gelis), patepti vokus po seansų su pankovo akiniais.

Svarbu! Kai sunki oftalmopatologija: aukšto laipsnio miopija, hipermetropija, tinklainės distrofija, regimojo nervo atrofija, glaukoma, diabetinė retinopatija, atlikus procedūras su Pankovo akiniais, įlašinti Pankovo balzamą Nr. 1 ne tik į akis, bet ir į kiekvieną nosies šnervę, stipriai užvertus galvą (pažeistą tinklainę akies lašai pasieks tik per nosies landas).

DĖMESIO!

Atliekant procedūras su Pankovo akiniais, gali pasireikšti pašalinės „antrinės“ reakcijos – AKS svyravimai, pykinimas, galvos svaigimas, raumenų silpnumas, ryškus mieguistumas, galvos ir raumenų skausmai. Jei tai pasireiškia po pirmų dviejų procedūrų, su polinkiu į hipotoniją ar su skydliaukės hipofunkcija (ar ji pašalinta), rekomenduojama:

1. Sutrumpinti procedūrą su Pankovo akiniais iki 30 s.

2. Vartoti kartu detoksikaciją organizmo su homeopatija, fitoterapija A, E vitaminus, C vit (po 0,3 g/d.)

! Pankovo akiniai sustiprina kai kurių farmakoterapinių vaistų efektą, ar kai kurie preparatai pasižymi fotosensibisuojančiu poveikiu ir gali sukelti šviesos baimę (jautrumą šviesai ) pablogėja bendra būklė, fotoalergodermatozės. Reakcijas su Pankovo akinių procedūromis gali sukelti neuroleptikai, fenotiazininiai tricikliniai antidepresantai ( aminazinas), sulfanilamidai ir tetraciklinų grupės antibiotikai.

Indikacijos Pankovo akiniams

- Uždegiminiai ir distrofiniai akies susirgimai, atsistatymas po operacijų ir traumų;
- Kaip profilaktinės procedūros bendram organizmo sveikatinimui bei detokikacijos programai;
- Lėtinio nuovargio sindromas;
- širdies-kraujagyslių sutrikimai;
- poinsultinė reabilitacija;
- imuninės sitemos stiprinimui;
- sąnarių ligų ir atramos-judamojo aparato sutrikimų korekcija;
- egzemos, diatezės, odos ligos;
- limfos drenažo suaktyvinimui vidaus organuose (net iki 40% efektyvumas)
- suaktyvinimui organizmo gijimo procesų, atsistatymui po stresų, fizinių ir psichologinių traumų;
- organizmo atjaunėjimo procesų įsijungimas.

Kontraindikacijos

- piktybiniai augliai bet kokios lokalizacijos; nėštumas; sisteminės kraujo ligos (krešumo sutrikimai); leukozė; individualus netoleravimas (dažniausiai raudonojo spindulio); ūmus miokardo infarkto periodas ir galvos smegenų sutrikimai; psichinių susirgimų ūmi forma.

Sąlyginės kontraindikacijos:

- gerybiniai akies augliai su progresavimo polinkiu;
- ūmios hipotonijos formos; skydliaukės hipofunkcija;
- būklė po organų ir audinių transplantacijos;
- epilepsija;
- kardiostimuliatoriai.

Pankovo akinių procedūrų metu patartina naudoti Pankovo ANTIOKSIDANTINIUS BALZAMUS

 

Auros fotografija

Kiekvienas norintis gali pasidaryti savo auros (biolauko) nuotrauką, pasitikrinti jo simetriją, užpildymą bei subalansavimą. Auros fotografija – puikus įrodymas, kad kiekviena gyva būtybė, tarp jų ir žmogus, yra sudarytas ne tik iš materijos (fizinio kūno), bet turi ir subtilias (energoinformacines) struktūras.

Nuo 1995 metų grupė Rusijos mokslininkų (iš Sankt-Peterburgo), vadovaujama prof. K. G. Korotkovo, kūrė aparatą, kuris leistų pamatyti ir įvertinti visus žmogaus subtilių struktūrų niuansus. Po daugelio metų bandymų ir tyrinėjimų tokia Kirliano metodo pagrindu veikianti aparatūra buvo sukurta ir vadinasi „GDV Camera“ (angl. Gas Discharge Visualization). Auros fotografavimo metodas yra pagrįstas bet kokių gyvų biologinių objektų, patalpintų į elektromagnetinį lauką, kompiuterine dujų išlydžio švytėjimo registracija ir analize. Plačiau apie šį metodą galite paskaityti gamintojų puslapyje.

Tai šiuolaikinis, saugus, vaizdus, nebrangus, nereikalaujantis daug laiko sąnaudų, neturintis jokių kontraindikacijų metodas, atitinkantis visus reikalavimus, keliamus objektyviam žmogaus psichoemocinės ir fiziologinės būklės įvertinimui. Dėl šių savybių GDV auros fotografavimo metodas yra nepakeičiamas ir novatoriškas įvairių nukrypimų nuo sveikos būklės profilaktikos instrumentas. Taip pat kiekvienam žmogui tai yra puikus sveikatingumo būklės indikatorius, naudojantis įvairiomis klasikinės, liaudies medicinos, fitneso, kosmetologijos ar kitomis sveikatinimo metodikomis.

Atlikus auros diagnostiką, Jūs:

 • Turėsite savo auros fotografijas iš trijų pusių: iš priekio, bei kairio ir dešinio šonų. Įvertinsite savo auros formą, jos simetriją, užpildymo plotą, bei subalansavimą;
 • Galėsite įvertinti savo fizinio kūno sveikatos lygį, savo psichologinę būklę bei įvertinsite savo psichoemocinės ir fiziologinės būklės tarpusavio atitikimo laipsnį;
 • Įgysite daugiau žinių apie savo fizinę, energetinę, emocinę, minčių, dvasinę būklę;
 • Galėsite pamatyti savo auros pokytį „prieš“ ir „po“ įvairių seminarų, praktikų, rebefingo, jogos, aromaterapijos, muzikos, spalvų terapijos, meditacijų, mantrinių praktikų, detokso procedūrų, terapinių, gydymo seansų, taip pat vartojant įvairius medicininius preparatus, maistinius papildus, vitaminus;
 • Galėsite įvertinti savo auros pokytį „prieš“ ir „po“ svarbių Jūsų gyvenime įvykių (dvasinio ugdymo, karminės korekcijos seminarų, įvairių įšventimų, palaiminimų, mantrų perdavimų, kelionių, gydymų, ritritų, atsiskyrimų ir t.t.);
 • Ir svarbiausia – po šio tyrimo Jūs gausite išsamią informaciją apie savo energijos resursus. Tai labai svarbus kiekvieno gyvo organizmo rodiklis. Juk energija – tai Gyvenimas!

Kviečiame mūsų centre pasidaryti savo auros fotografiją šiuo unikaliu būdu. Jums bus suteikti visi detalūs paaiškinimai, gautos nuotraukos interpretacija ir rekomendacijos. Gausite nemažai (apie 10 puslapių) medžiagos apmąstymams.

Šis metodas yra užpatentuotas ir užregistruotas Rusijos Federacijos Sveikatos apsaugos ministerijos valstybiniame medicininės technikos rejestre.

Iš oficialaus „GDV Camera“ aparatūros gamintojų puslapio galite atsisiųsti ir pažiūrėti filmą apie šį moksliškai pagrįstą auros fotografavimo metodą.

Informacija pasiteiravimui ir registracija tel.: +370 647 27645; el. paštu [email protected]