Mineralizuotas vanduo

Mineralai vandenyje

Senovės Egipte įvairių spalvų akmenys būdavo dedami į indus su atitinkamos spalvos sultimis ir laikomi saulės šviesoje. Tokiu būdu sultys prisisotindavo akmens spalvos energijos ir įgydavo labai stiprių gydomųjų savybių. Senovėje tokius akmenis žmonės laikė šventais, manė, kad juose yra apsigyvenusios aukštesniosios jėgos, dievai.
„Įdėkite akmenį į švarų stiklinį indą ir iki pusės užpilkite distiliuotu vandeniu, palikite pastovėti rytinės saulės spinduliuose tris valandas. Saulės spinduliai vandenį „įkraus” akmens vibracijomis ir jis taps gyvybės eleksyru,” – taip rašė K. Rafaelė knygoje „Kristalų spinduliavimas”.

Taigi akmenėlis palaikomas švaraus vandens stiklinėje per naktį ar dieną Saulės ar Mėnulio šviesoje (tai priklauso nuo akmens) ir po to vanduo išgeriamas arba įpilamas į vonią, kurioje maudysitės. Taip pat eliksyru galima išpurkšti kambarį arba apipurkšti savo aurą. Tik naudokite sintetiškai nedažytus ir kitaip nepaveiktus, natūralius akmenėlius. Eliksyrams tinkamiausi kvarco grupės kristalai – kalnų krištolas,dūminis, rožinis, snieginis, rutilo kvarcas, citrinas, ametistas, ametrinas, avantiūrinas, turmalinas, jaspis, agatas, žadeitas, tigro, sakalo ar katės akis bei opalas. Kiti akmenėliai gali būti žalingi.

Apie eliksyrų gaminimą yra labai įdomi Michael Giegner ir Joachim Goebel knygelė Gem water. Knygutėje pateikiami penki eliksyrų gaminimo būdai nuo paprasto akmenėlio įdėjimo į vandenį iki jo virinimo vandenyje. Mane sudomino nekontaktinis informacijos perkėlimo būdas. Kai kurie akmenys yra nuodingi ir tiesiai į vandenį jų dėti negalima, tačiau jų savybės gali būti labai naudingos. Nekontaktiniam informacijos perkėlimui naudojamas kvarco kristalo pirštelis su smaigaliu vienoje pusėje. Smaigalys priliečiamas prie stiklinės su vandeniu, o prie bukojo galo pridedamas akmenėlis, kurio energiją ir informaciją norima perkelti. Šis perkėlimo metodas efektyvesnis ir stipresnis už paprastą mirkymą vandenyje, jam užtenka poros valandų, o įdėjus į vandenį akmenį reikėtų laikyti apie 8 val.

Štai keletas pusbrangių akmenų eliksyrų receptų iš šios knygos:

Citrino eliksyras.
Prireiks:
* 1 citrino.
* 1 stiklinės šalto vandens (geriausia šaltinio).
Procesas:
Į stiklinę vandens įmeskite citrino akmenį. Palaikykite jį ten per naktį.
Naudojimas:
Iš vakaro įmetę citriną į vandenį, ryte išimkite jį ir išgerkite eliksyrą.
Poveikis:
Gydo virškinimo ir skrandžio negalavimus, stiprina imunitetą, gerina regėjimą, stiprina skydliaukės veiklą. Keletas gurkšnių citrino eliksyro, išgerto ryte, puikiai tonizuos organizmą. Jei pervargote nuo didelio fizinio ar protinio krūvio, pamėginkite į vonią įdėti citriną, kalnų krištolą, granatą ir žalią agatą. Prieš maudymąsi juos išgriebkite. Unikali citrino savybė – jis niekada neužsiteršia neigiama energija, todėl jo beveik niekada nereikia valyti. Veikia saulės raizginio čakrą. Stiprina kūno vidinę gydomąją energiją. Padeda išsilaisvinti nuo pasąmoningų baimių. Šis akmuo stiprina sveikatą ir subalansuoja čakras, valo aurą, ypač gerai gydo raumenis, skatina audinių regeneraciją, cirkuliacinę sistemą. Padeda nuo alergijos, gerina virškinimo sistemos veiklą. Išvalo iš kūno toksinus.

Amazonito eliksyras odai
Prireiks:
* 1 amazonito akmenuko
* 1 stiklinės šalto vandens (geriausia šaltinio).
Procesas:
Į stiklinę vandens įmeskite vieną gabalėlį amazonito. Palaikykite jį ten 12 valandų. Galima palikti ir per naktį, ryte eliksyras būna paruoštas.
Naudojimas:
Išsitepkite eliksyru veidą, rankas, kūną, etc. Leiskite eliksyrui nudžiūti.
Poveikis:
Šis eliksyras padaro odą šilkinę. Gydo išsausėjusią, suskirdusią odą, gerina jos spalvą.
Komentarai:
Kadangi amazonito akmuo yra vienas minkštesnių, tai jis per 12 valandų vandenį padaro tirštesnį, primenantį aliejų. Tikrai veikia.

Mineralizuotas vanduoTokiu metodu galima pasigaminti ir kitų mineralų eliksyrų:

  • panaudojus kalnų krištolo eliksyrą, greičiau užgyja žaizdos, nudegimai, uždegimai po įkandimų, gerėja virškinimas;
  • ametisto vandeniu prausiant veidą teigiama, kad mažėja raukšlelės. Šis akmuo padeda išlaikyti blaivų protą, saugo nuo neapgalvotų sprendimų, nesusivaldymo, girtuokliavimo, pagundų. Citrino ir ametisto eliksyras stimuliuoja plaukų augimą, naikina pleiskanas;
  • numesti svorį padeda magnezito, raudono jaspio ir kalnų krištolo eliksyras;
  • linkusioms į moteriškas ligas, esant skausmingoms menstruacijoms, klimakterinio periodo metu patartina pagerti Mėnulio akmens arba Melsvo chalcedono eliksyro;
  • nefrito eleksyras tirpdo akmenis inkstuose ir žarnyne, valo kūną ir audinių skysčius, šalina šlakus ir nereikalingas rūgštis;
  • galima gerti rožinio kvarco eliksyrą. Į stiklinę vandens įdėti kristalą ir palaikius 1 – 1,5 paros, geriamas tas vanduo [eliksyras]. Išgėrus stiklinę vandens, vėl užpilame ir t. t… Galime tokiu eliksyru prausti veidą, kūną – tai puiki priemonė natūraliai gerinti kūno odą. Prieš maudymąsi vonioje taip pat galime įdėti kristalus į vandenį ir palaikyti juos 10-15 min. Šis švelnių atspalvių brangakmenis ne tik gydo širdies žaizdas, bet padeda išsivaduoti nuo patirtos įtampos, neigiamų emocijų, nepasitenkinimo savimi ir aplinka, primena, jog meilės šaltinis yra mumyse;
  • apsaugai ir išsilaisvinimui eliksyras gaminamas iš ametisto, kvarco kristalo ir juodojo turmalino. Tai labai stiprus eliksyras ir jį naudoti reikėtų ne nuolat, o tik esant poreikiui. Galima gerti tik nedidelėmis dozėmis, o geriausia supilti į purškiklį ir apipurkšti aurą. Jis padeda atsikratyti neigiamų prisirišimų, protinio sudirgimo ir padeda atgauti budrumą ir minčių skaidrumą, saugo nuo neigiamos energijos.

Šungitas – Karelijoje randamas mineralas, kuriuo pakrautas vanduo tampa biologiškai aktyvus, padeda žmogaus organizmui susibalansuoti, kaip profilaktinė priemonė po įvairių susirgimų (kepenų, inkstų, šlapimo sistemos, žarnyno).

Vandens valymas šungitu:
Piramide  (48- 72val.)
Trikampiu (24 – 48val.)
Rieduliu (15 – 24val.)
Skalda (12 – 15val.)

Naudojimas:
Šungitą užpylus vandeniu ir palaikius nurodytą laiką, galima naudoti tris dienas.

Titnago (silicio) vanduo

Titnagas – tai stiprus vandens aktyvatorius, turintis stiprių baktericidinių savybių. Jis išvalo vandenį ir suteikia jam gydomųjų savybių, malonų skonį, švarumą ir gaivumą. Silicio vanduo vartojamas troškuliui malšinti, ruošiant valgį. Esant raukšlėms ir spuogams rekomenduojamas prausimasis titnago vandeniu; esant nudegimams, žaizdoms ir hematomoms – praplovimas; slenkant plaukams- skalavimas.

Gintaras pašalina neigiamą energiją, valo aurą.
Ametistas gydo ir saugo aurą, pritraukia dieviškąją energiją, gydo spuogus ir artritą.
Turmalinas iš organizmo pašalina toksinus.
Labradoritas saugo nuo energijos išeikvojimo, siejamas su dvasiniais tikslais.
Kvarcas valo, saugo aurą.
Dūminis kvarcas naikina neigiamus auros elementus.
Agatas gydo grybelines infekcijas.
Citrinas praskaidrina mintis, pagerina dėmesio koncentraciją.
Karnelinas suteikia energijos.
Akvamarinas nuramina įsitempusį ar pernelyg aktyvų protą.
Turkis skatina kūrybinę energiją.
Rožinis kvarcas pritraukia meilės energiją.