Pankovo akiniai

Akys – Sielos veidrodis, atskleidžiantis

kaip mes žiūrime iš savo vidinės gelmės į gyvenimą.

Šviesos spalvų terapija sveikatai per akis (Pankovo akiniai).

 

Šviesos diodų ir mikroprocesorių konstrukcijos akiniuose padeda užvesti sveikatinančias fotochemines reakcijas akies tinklainėje (matomų saulės ultravioletinių spindulių spektro ribose).

Regėjimo sutrikimai yra labai dažnas sutrikimas nepriklausomai nuo amžiaus. Regėjimo sutrikimų priežastys įvairios ir kompleksinės. Fiziologiniame biocheminiame lygyje tai perrūgštėjimo procesai, taip vadinamas “nudeginimas audinių”, dėl sumažėjusių apsauginių fermentinių sistemų. Perrūgštėjimo procesų metu ląstelė nepajėgi išsivalyti ir detoksikuoti, ir įsisavinti naudingų medžiagų, tai sustabdo ląstelės dauginimąsi ar net mirimą. O tai sutrikimų ir ligų priežastys.

Perrūgštėjimo procesus gali sustabdyti sveika, stipri ląstelė, kuri gamina baltymus, o baltymai fermentus ir ląstelė turi pakankamai energijos.

Prof.Pankovo akinių esmė ir yra suteikti ląstelei daug energijos, paveikus ją kvantiniu spinduliu, kurio poveikyje sureguliuojami medžiagų apykaitos procesai, atsistato mikrocirkuliacija, žymiai efektyviau įsisavinami visi medikamentai.

Pankovo akiniai tai impulsinė šviesos terapija. Akiniuose yra šviesos diodo ir mikroprocesorių konstrukcijos, kurių pagalba užvedama sveikatinančios, fotocheminės reakcijos tinklainėje.

Pankovo akinių šviesos spinduliavimas išgaunamas iš matomo saulės šviesos spektro:

- Raudonas 628-780nm – veikia aktyvinančiai, stiprinančiai, suaktyvinant medžiagų apykaitos procesus.

- Mėlynas 421-496nm – regeneracinės atstatančios, atkuriančios savybės.

- Žalias 496-566nm – pasižymi švelniu, lengvu gydomuoju poveikiu, raminamasis poveikis, gerina mikrocirkuliaciją ir audinių drenažą.

Plačiau apie Pankovo akinius