Pankovo antioksidantiniai balzamai

balzamas

Antioksidantinis Pankovo balzamas Nr.1

Ekologiškų sibirietiškų augalų ekstraktas su gyvybiškai svarbiais mikroelementais.

Sudėtis: fitoncidai, angliavandeniai, proteinai, vitaminai A, E, B1, B2, C ir ženšenio ekstraktas, saldymedis, ajeras, erškėtrožė, kiaulpienė, kadagys daigintų grūdų aliejus ir kiti maitinantys elementai.

Preparato sudėtyje yra daugiau kaip 20 gamtinių antioksidantinių komponentų. Paveikus šviesos impulsu sustiprėja komponentų, efektyvumas, sukeliančių medžiagų apykaitos normalizaciją ir akies ląstelių epitelio regeneraciją.

Efektyvumas:

- sumažinamas akių nuovargis;

- panaikina akių perštėjimą ir sausumą (ypač po darbo su kompiuteriu); sumažinamas ašarojimas, apsaugoma ir sustiprina akis, kai yra ryškūs temperatūriniai svyravimai (ypač žiemos periodu);

- pagerina regėjimą ypač su amžiumi susijusios toliaregystės metu;

- padeda prie deginimo, ir graužimo nuo dulkių ir pervargimo profesionaliems vairuotojams.

- „Pankovo balzamo“ sudėtinės dalių efektyvumas patikrintas klinikinėmis studijomis, pasiteisino aukštu efektyvumu prie tokių akių ligų, kaip pradinė katarakta, trumparegystė ir toliaregystė.

Balzamas stabilizuoja vidinį akies spaudimą, pristabdo tinklainėje vykstančius distrofinius pakitimus, sumažina akių nuovargį, ypač efektyvu prie kompiuterinio regėjimo sindromo.

Pankovo balzamas – būtina efektyvi mityba jūsų akims, kurioms tenka neapsakomai didelis krūvis.

Svarbu! Didžiausias efektyvumas pasiekiamas su Pankovo balzamu – įlašinus prieš ir po procedūros su Pankovo akiniais – šviesos terapija po 1 lašą į kiekvieną akį ir į nosies abi šnerves, kai yra ryškūs akių sutrikimai (įlašinama, atsigulus ir užvertus galvą atgal).

Akies struktūrai pastovus maistingųjų medžiagų trūkumas sukelia regėjimo sutrikimus. Kaip tai vyksta? Žmogaus akis – labai subtili ir sudėtinga struktūra, kuri pastoviai dirba (net tada, kai mes miegame). Akyje yra didžiulis tinklas mažiausių kapiliarų, per kuriuos į akies tinklainę, atsakančią į šviesos srautą, patenka pagrindinis maistas.

Jei akies kraujagyslės užblokuotos (užterštos), tai akių ląstelės badauja. Per kiekvieną šviesos poveikį vyksta šviesos komponentinių ląstelių irimas ir, jei ląstelėms neužtenka maisto – naujos ląstelės nesusidaro – akies jautrumas šviesai sumažėja ir vystosi regėjimo sutrikimai.

Kodėl padidėja poveikio efektyvumas į akies audinius, kartu naudojant PANKOVO BALZAMĄ Nr. 1 ir PANKOVO AKINIUS?

  1. Pankovo akinių konstrukcijoje esantys šviesos diodai skleidžia šviesos-spalvų impulsinę programą pagal ypatingą impulsų ritmiką, kuri yra artima galvos smegenų delta ritmui (tai ryškiausio atsipalaidavimo ir gilaus miego ritmas) leidžia per pirmas 3 minutes pašalinti akyse įtampą.
  2. Ypatingos kvantinio spindulio 630-670 Nm antioksidantinės savybės stabdo perrūgštėjimo procesus ląstelėse, suaktyvina papildomos energijos gamybą (raudona spalva turi gudomąją persvarą spalvų programoje).
  3. “Prabudinimas” ir suteikimas papildomos energijos ląstelėms ir sukelia ląstelių dauginimosi ir regeneracijos procesus.
  4. Naudojimas Pankovo antioksidancinio balzamo prieš ir po procedūros su Pankovo akiniais, vaizdžiai išsireiškus, sukelia dvigubą antioksidantinį efektą, t.y. padeda ląstelėms pačioms atsistatyti , suaktyvinama natūrali ląstelių savigyda.

 

Pankovo balzamas Nr. 2

Tai labai efektyvi priemonė, kaip papildomas maistas plonoms viršutinio ir apatinio akies voko kraujagyslėms.

Sudėtis – unikali kompozicija, išgauta iš lašišų pienių, išskiriant polinesočiąsias rūgštis, kurios neleidžia suirti ląstelių membranoms, plius augalinė placenta, ekstraktas, petražolės ir daigintų javų aliejus suaktyvina apykaitos procesus, atstato jaunų ląstelių gyvenimo ritmiką.

Pankovo balzamas Nr. 2 pasižymi stipriu priešuždegiminiu poveikiu, gyjimą, rezorbciją ir atjaunėjimą skatinančiu poveikiu. Aktyvina ląstelinį imunitetą.

Tai efektyvi mityba akių audiniams. Gali būti derinamas su kitomis medicininėmis ir kosmetinėmis priemonėmis.

Svarbu. Pankovo balzamas Nr. 2 labai efektyvus po procedūros su Pankovo akiniais – kaip pagalbinė priemonė suaktyvinti regeneracijos procesus viršutinio ir apatinio voko srityse, o taip pat mimikos raukšlelėms išlyginti. Naudojimas. Plonu sluoksniu patepti viršutinį ir apatinį voką bei raukšleles apie akis.