Su džok terapija

sudzok

Su džok – galimybė pažadinti stebuklą

Su džok – paprasčiausias, lengviausias ir pigiausias būdas, kuriuo žmonės gali sau padėti pasveikti. Su džok – tai korėjietiškas taškinis plaštakų ir pėdų masažas.

Šios terapijos pagrindus lengva išmokti, tam prireiks 4-6 paskaitų. Diagnostika iš delno labai paprasta. Tereikia žinoti, kur delne yra kokio organo ar kūno dalies taškai (tam pasitarnaus A. Jonuškio išleistos knygos ar plakatai). Jei kurio nors organo veikla sutrikusi – jo atitikmens taškai delnuose bus skaudūs. Taip mūsų vidus kalbasi su mūsų išore. Spaudžiant skausmingus taškus, į sergantį organą siunčiamas impulsas, skatinantis sveikti. Žmonių nuostabai, paskaitos metu taškiniu masažu įvairūs skausmai panaikinami ar sumažinami per 3-10 minučių. Radikulito skausmui nugalėti prireiks 10-15 minučių. Na, o jei liga įsisenėjusi, masažuoti reikės kantriai ir ilgai – mėnesį, pusmetį, o gal ir metus. Tai natūralus savipagalbos ir ligų profilaktikos metodas. Metodas yra absoliučiai saugus, jis negali pakenkti, nes sukurtas ne žmogaus, o motinos gamtos. Jei spausime ne tą tašką, tiesiog nebus jokio efekto. Išmokęs su džok terapijos, žmogus tampa pats sau gydytojas.

Žmogus, gavęs žinių apie šią savipagalbos sistemą ir išmokęs ja naudotis, galės tai daryti visą savo gyvenimą.
Su džok sistema labai efektyvi gydant kūdikius bei vaikus. Kepenų, inkstų, limfos valymas, žarnyno, kasos, skrandžio, sąnarių ir stuburo funkcijų harmonizavimas, imuniteto stiprinimas, kraujospūdžio reguliavimas, kraujotakos aktyvinimas, regos gerinimas, įvairiausių skausmų mažinimas, svorio korekcija, taškinis masažas vaikams – visa tai ir dar daugiau sužinosite atėję į paskaitas.

Dar geresni rezultatai pasiekiami, kai žmogus, besigydydamas taškine su džok terapija, užsiima ir gilesne savo vidinio pasaulio korekcija. Tas mažas taškelis kūne pamažu gali virsti keliu, vedančiu tolesnio ieškojimo, tobulėjimo link. Pastebėta, kad užsiiminėjantys joga, cigun, meditatyviomis kvėpavimo praktikomis, daug greičiau pagerina savo sveikatos rodiklius.
Susitikus su tokiu žmogumi, pasijunti kaip erdvėj, kur vietos užtenka ir skrydžiui, ir meilei, ir paieškai, ir šilumai bei atjautai. Ne vienas, pabuvojęs Arūno seminaruose, jaučiasi sustiprėjęs, užsiauginęs dvasiai sparnus, įkvėptas gyvenimui. Mokytojas nuolat pats ieško ir skatina kitus ieškoti, plėsti savyje dvasinės sveikatos rezervus. Tik jei žmogaus fizinė ir dvasinė sveikata pakankamai stipri, jis pats gali susidoroti su jį slegiančiomis gyvenimo negandomis. Ieškantis asmuo net nenumano apie jame slypinčius dvasios lobius. „Kiekvienas savo viduje pastatykime šventyklą, kurios duris prireikus galėtumėme atverti patys,“ – byloja jogos meistras.

Dažnas savyje nešiojasi problemų, nerimo, kaltės bei kitų destruktyvių emocijų kamuolį ir nesugeba jų išpainioti, o užgriuvus sveikatos problemoms, dar labiau susipainioja šiame tinkle. Į klausimą „ką daryti?“ Arūnas atsako: „Praktikuoti, kurti naują save“, nes senasis savęs suvokimo modelis nepadės išbristi iš susidariusios situacijos. „Ar nepastebėjot, kad iš sunkios ligos patalo ar po sunkios gyvenimo situacijos žmogus pakyla, atsitiesia, naujų savybių, kurias pats atvėrė ir išvystė, dėka. O į klausimą „kaip tą padaryti?“, atsakymą gausime pradėję dirbti su savimi, su savo dvasia ir kūnu.

Žmogus išgyvena, kad jo nemyli, bet nepastebi, kad pats prarado meilės jausmą. Sielojasi, kad neturi pinigų, kiek norėtų, daiktų, rūbų. Tačiau nsijaudina dėl to, kad dėl vis didėjančių norų, nenuilstamo materijos siekio, dėl savo ego įgijo disharmoniją, pyktį, nesustabdomą kritiškumą, pašaipumą, neigimą, įtampą, stresus, nepasitenkinimą, baimes  – ne tik  fizinę, bet ir dvasinę sveikatą: meilę, ramybę, laimingumo, vidinio šviesumo ir santaros jausmą.

Rezultatai, kuriuos pasiekė žmonės, išmokę su džok terapiją:
Apkurtęs vyras pradėjo girdėti. Kelio sąnario keitimo operacijai besiruošianti moteris po 3 mėnesių pradėjo vaikščioti be lazdelės. Vyras po insulto, medikų nuostabai, po kelių mėnesių su džok taškinio masažo pradėjo vaikščioti ir kalbėti. Moksleivė per 8 mėnesius išsigydė mazginę strumą. 65 metų šiaulietis po 4 mėnesių akių taškų savimasažo į paskaitas ateidavo jau be akinių. Pavevėžietė per 5 mėnesius išsigydė šlapimo pūslę, kurią skaudėjo 40 metų. Virginija iš Kybartų daugelį metų negalėjo lankstyti pirštų. Po savaitės masažuojant su džok taškus, pirštai pradėjo lankstytis. O po 2 mėnesių moteriškė jau galėjo dirbti visus darbus. Vilkaviškietė, pasinaudojusi su džok terapija, per keturis mėnesius atsikratė gimdos miomos. Vilnietė Jolita išsigydė daugiau kaip septyniolika metų ją kankinusią odos egzemą. Panevėžietė po pusantrų metų taškinio su džok savimasažo išsigydė astmą. Kita panevėžietė, niekaip negalėjusi pastoti eilę metų, dideliam tėvų džiaugsmui, susilaukė vaikučio.
Daugelis besigydančių savarankiškai su džok terapija, sutiko pasidalyti savo rezultataisir patirtimi naujame dokumentiniame filme. Visi jie išbandė su džok metodą ir buvo tiesiog apstulbinti jo efektyvumo.

Pėdų žemėlapis

Plačiau: http://www.keliasisave.lt/