Šviesos spalvų impulsinė terapija

Pankovo akiniaiKvantinės terapijos procedūras geriausia atlikti pirmoje dienos pusėje, užtamsintoje patalpoje, užtraukus užuolaidas ir užgesinus šviesą. Procedūros metu galima sėdėti arba gulėti, prieš seansą padaryti 7 ramius įkvėpimus ir iškvėpimus. Po procedūros reikėtų pabūti ramumoje mažiausiai 5 -10 min.

Procedūros pirmąsias 30-40 sek. pabūkite užmerktomis akimis. Po to akis atmerkite ir laikykitės rekomendacijų. Jei jaučiate vidinį poreikį trumpinti procedūros laiką, tai taip ir darykite. Trijų procedūrų atlikimo variantas: 30 s užmerktos akys – 1 min atmerktos akys; 1 min užmerktos akys – 2 min atmerktos akys; 1 min užmerktos akys – 3 min atmerktos akys. Vėliau procedūros trukmė gali svyruoti nuo 3 iki 7 min, jei nėra šių pašalinių reakcijų – galvos skausmo. Pykinimo, galvos svaigimo. Svarbu! Procedūros trukmė priklauso nuo individualių žmogaus reakcijų į šviesos-spalvų impulsus ir sutrikimų, todėl gali trukti nuo 30 s iki 2 min. Svarbu – klausyti savo vidaus reakcijų į šviesos kvantinius impulsus. Tikslinga prieš ir po procedūros išgerti vandens ar detoksikuojančios arbatos, nes šios procedūros paskatina išsivalymo procesus, detoksikaciją.

Nerekomenduojama seansus atlikti prie įjungto TV, esant triukšmui, ar prieš miegą (mažiau kaip 2 val.), taip pat esant ryškiai sudirgimo būsenai.

Nuo antrosios procedūros jau galima ilginti laiką iki 3 – 5 min.

Rekomenduojama procedūrų trukmė 5 – 7 min per dieną

Pakartotinį seansą, tą pačią dieną, galima atlikti esant sunkiai patologijai ir pasitarus su gydytoju.

Atsiradus diskomfortui, pašaliniams reiškiniams, kaip ašarojimas, galvos svaigimas, skausmas, pykinimas, procedūras nutraukti ir pasitarti su gydytojais (gyd. Edita 8687-21921, gyd. Diana 8685-34521). Tokiais atvejais bus skiriama organizmo detoksikavimo programa (homeopatija ir kitos natūralios priemonės). Tokia organizmo reakcija rodo žmogaus organizmo ryškų pusiausvyros sutrikimą, gretutines ligas, aukštą užsiteršimo toksinais lygį. Šio PANKOVO akinių prietaiso saugumas yra įrodytas klinikinėmis studijomis ir patikrintas Medicininių įstaigų (Rusijoje), tad atsiradę organizmo reakcijos rodys žmogaus individualią reakciją į Šviesos impulsą, bei kitas gretutines priežastis.

Svarbu!

Maksimali procedūra su Pankovo akiniais neturi viršyti 15 min per dieną suaugusiam ir 7 min vaikui.
Savavališkai nedidinti seanso trukmės.
Rekomenduojamas 15-21 seansų ciklas regėjimo ir organizmo atstatymui.
Vaikams rekomenduojamas ciklas nuo 10 iki 15 seansų (priklausomai nuo patologijos).
Vaikams skiriamų procedūrų trukmė priklauso nuo individualių savybių ir svyruoja nuo 2 – 7 min.

Procedūras geriausia atlikti kasdien ar su 1 dienos pertrauka.
Nerekomenduojama daryti pertraukos tarp procedūrų daugiau kaip 3 dienas.
Rekomenduojama daryti pertraukas tarp ciklų (15-21 dienos) 3 dienos. Pirmasis akių regėjimo ir organizmo stiprinimo gydomasis seansas: 3 ciklai po 15-21 dieną su 3 dienų pertraukom. Akių sveikimo procesų ir organizmo savigydos, detoksikacijos ir atjaunėjimo mechanizmų užtvirtinimui rekomenduojama pravesti nuo 3 iki 15 kursų per metus (priklausos nuo patologijos ir asmeninės reakcijos į šviesos-spalvų impulsinę terapiją. Kai daug dirbama su kompiuteriu ir pasireiškia kompiuterinis regėjimo sutrikimų sindromas (CVS) (kompiuterinis akių nuovargis), seansus galima pravesti kasdien (nuo 1 iki 3 min) prieš darbą su kompiuteriu ir po darbo.
Maksimaliam efektui pasiekti, o taip pat ląstelių regeneracijos procesų sustiprinimui rekomenduojama „prieš“ ir „po“ procedūrų su Pankovo akiniais įlašinti Antioksidantinį Pankovo balzamą“ (Pankovo balzamas Nr. 1 į kiekvieną akį).
Papildomai ląstelių mitybai galima naudoti Pankovo balzamą Nr. 2 (maitinamasis gelis), patepti vokus po seansų su pankovo akiniais.

Svarbu! Kai sunki oftalmopatologija: aukšto laipsnio miopija, hipermetropija, tinklainės distrofija, regimojo nervo atrofija, glaukoma, diabetinė retinopatija, atlikus procedūras su Pankovo akiniais, įlašinti Pankovo balzamą Nr. 1 ne tik į akis, bet ir į kiekvieną nosies šnervę, stipriai užvertus galvą (pažeistą tinklainę akies lašai pasieks tik per nosies landas).

DĖMESIO!

Atliekant procedūras su Pankovo akiniais, gali pasireikšti pašalinės „antrinės“ reakcijos – AKS svyravimai, pykinimas, galvos svaigimas, raumenų silpnumas, ryškus mieguistumas, galvos ir raumenų skausmai. Jei tai pasireiškia po pirmų dviejų procedūrų, su polinkiu į hipotoniją ar su skydliaukės hipofunkcija (ar ji pašalinta), rekomenduojama:

1. Sutrumpinti procedūrą su Pankovo akiniais iki 30 s.

2. Vartoti kartu detoksikaciją organizmo su homeopatija, fitoterapija A, E vitaminus, C vit (po 0,3 g/d.)

! Pankovo akiniai sustiprina kai kurių farmakoterapinių vaistų efektą, ar kai kurie preparatai pasižymi fotosensibisuojančiu poveikiu ir gali sukelti šviesos baimę (jautrumą šviesai ) pablogėja bendra būklė, fotoalergodermatozės. Reakcijas su Pankovo akinių procedūromis gali sukelti neuroleptikai, fenotiazininiai tricikliniai antidepresantai ( aminazinas), sulfanilamidai ir tetraciklinų grupės antibiotikai.

Indikacijos Pankovo akiniams

- Uždegiminiai ir distrofiniai akies susirgimai, atsistatymas po operacijų ir traumų;
- Kaip profilaktinės procedūros bendram organizmo sveikatinimui bei detokikacijos programai;
- Lėtinio nuovargio sindromas;
- širdies-kraujagyslių sutrikimai;
- poinsultinė reabilitacija;
- imuninės sitemos stiprinimui;
- sąnarių ligų ir atramos-judamojo aparato sutrikimų korekcija;
- egzemos, diatezės, odos ligos;
- limfos drenažo suaktyvinimui vidaus organuose (net iki 40% efektyvumas)
- suaktyvinimui organizmo gijimo procesų, atsistatymui po stresų, fizinių ir psichologinių traumų;
- organizmo atjaunėjimo procesų įsijungimas.

Kontraindikacijos

- piktybiniai augliai bet kokios lokalizacijos; nėštumas; sisteminės kraujo ligos (krešumo sutrikimai); leukozė; individualus netoleravimas (dažniausiai raudonojo spindulio); ūmus miokardo infarkto periodas ir galvos smegenų sutrikimai; psichinių susirgimų ūmi forma.

Sąlyginės kontraindikacijos:

- gerybiniai akies augliai su progresavimo polinkiu;
- ūmios hipotonijos formos; skydliaukės hipofunkcija;
- būklė po organų ir audinių transplantacijos;
- epilepsija;
- kardiostimuliatoriai.

Pankovo akinių procedūrų metu patartina naudoti Pankovo ANTIOKSIDANTINIUS BALZAMUS